KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA

Przeznaczenie kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:

O stronie

Witryna internetowa Kred.pl to istniejący od lutego 2010 roku portal kredytowy, który stworzony został z myślą o jak najbardziej rzetelnym i obiektywnym prezentowaniu informacji z rynku bankowego. W szczególności koncentrujemy się na zagadnieniach dotyczących takich instrumentów finansowych, jak kredyt mieszkaniowy i budowlany czy pożyczka hipoteczna, uzupełniając je o bieżące informacje dotyczące poszczególnych banków posiadających w swojej ofercie kredyty na zakup bądź budowę nieruchomości.

Wiadomości z rynku bankowego

Powyższemu celowi służą między innymi systematycznie publikowane wiadomości z rynku kredytowego, w tym informacje o zmianach w warunkach udzielania kredytów mieszkaniowych czy pożyczek hipotecznych w poszczególnych bankach, doniesienia o aktualnych promocjach kredytowych czy analizy zmian w przepisach prawnych dotyczących udzielania zarówno komercyjnych jak i preferencyjnych kredytów.

Poradniki dla przyszłych i obecnych kredytobiorców

Ważnym elementem serwisu są poradniki kredytowe stworzone z myślą zarówno o osobach, które dopiero zamierzają podjąć starania o kredyt mieszkaniowy, budowlany, czy pożyczkę hipoteczną, jak i dla tych kredytobiorców, którzy już są posiadaczami kredytu i są w trakcie spłaty tego zobowiązania. Staramy się w nich zawrzeć jak najwięcej szczegółowych informacji, po to aby ułatwić naszym czytelnikom nie tylko wybór kredytu, ale również późniejszą obsługę jego spłaty.

Narzędzia obliczeniowe

Użytkownicy serwisu znaleźć tutaj mogą także zaawansowane kalkulatory, pozwalające na samodzielne przeprowadzanie zaawansowanych symulacji, w tym między innymi obliczenie kosztów, wysokości rat kredytowych w zależności od oprocentowania kredytu czy okresu kredytowania, zdolności kredytowej jako maksymalnej kwoty możliwej do uzyskania w danym banku, jak również na wygenerowanie harmonogramu spłaty kredytu.

Zestawienia ofert

Serwis Kred.pl publikuje ponadto zestawienia porównawcze kredytów, które klasyfikują oferty bankowe pod kątem wysokości rzeczywistego oprocentowania, będącego jednym z najbardziej miarodajnych wskaźników obrazujących całkowity koszt uzyskania i obsługi danego kredytu. Wśród nich na uwagę zasługuje systematycznie aktualizowany ranking kredytów przeznaczonych na cel mieszkaniowy.

Wyszukiwarka

Centralnym elementem niniejszego serwisu jest natomiast zaawansowana porównywarka kredytowa, która pozwala na wszechstronne porównanie kredytów pod zastaw nieruchomości pod kątem takich parametrów kredytowych jak marża bankowa, oprocentowanie kredytu, prowizja od jego udzielenia, wymagana wysokość wkładu własnego czy miesięczna rata kredytu.

Kontakt

Wypełnij poniższy formularz:

 

Imię i nazwisko:
Email:
Temat:
Wiadomość:
Zabezpieczenie antyspamowe: podaj, jaka jest siódma litera w wyrazie "adresat"?