KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA

Przeznaczenie kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:

Limity cenowe MDM dla Warszawy wzrosną od kwietnia 2014

FacebookTwitter

Od 1 kwietnia 2014 zmianie ulegają limity cenowe w ramach programu Mieszkanie dla młodych. Jedną z pozytywnych informacji jest wzrost limitu MDM odnoszącego się do ceny metra kwadratowego mieszkania w Warszawie.

Limit ceny metra w Warszawie wyższy o ponad 4%

Od 1 kwietnia cena 1 metra kwadratowego mieszkania w Warszawie - jeżeli chcemy kupić taki lokal mieszkalny w ramach programu MDM - nie może być wyższa aniżeli 6126,90 PLN. To o ponad 4 procent więcej, aniżeli obowiązujące do końca marca limity cenowe MDM.

Wiele wskazuje na to, że wzrost limitów ceny metra kwadratowego mieszkania w Warszawie może nieco poprawić dostępność lokali nadających się do zakupu w ramach MDM. Jest to tym bardziej prawdopodobne, iż niektórzy deweloperzy także zaczęli obniżać ceny mieszkań w nowo-budowanych osiedlach w stolicy.

Limity w podwarszawskich miejscowościach

Limit ceny metra w podwarszawskich miejscowościach (Izabelin, Jabłonna, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Łomianki, Marki, Michałowice, Nieporęt, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Raszyn, Stare Babice, Sulejówek, Wiązowna, Ząbki, Zielonka) będzie natomiast wynosił 4457,51 PLN.