KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA

Przeznaczenie kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:

Mieszkaj bez kompromisów w ING

FacebookTwitter

Młodzi w mieszkaniu - © Sergey Peterman - Fotolia.comING Bank Śląski jest jednym z aktywniejszych banków, jeżeli chodzi o promowanie swoich produktów. Niedawno ING (sprawdź jego ofertę) proponował kilka nieco nietypowych akcji promocyjnych, w tym tę o której pisaliśmy w doniesieniu zatytułowanym "Promocyjny kredyt hipoteczny ING od 18 do 22 listopada", a teraz znów przyszła kolej na ofertę z atrakcyjnymi warunkami marży i prowizji.

W dniu 1 lipca 2014 roku w ING Banku Śląskim pojawiła bowiem się nowa oferta o nazwie „Mieszkaj bez kompromisów”. Jest to promocja skierowana do osób chcących uzyskać kredyt na mieszkanie lub na budowę domu. O finansowanie w ramach niniejszej oferty można się starać do końca września 2014 roku (decydują data złożenia wniosku kredytowego), natomiast umowa kredytowa powinna być podpisana przed końcem bieżącego roku.

Na jaką marżę i prowizję możemy liczyć przy skorzystaniu z powyższej promocji? I jakie warunki należy spełnić, aby móc uzyskać kredyt w ramach oferty Mieszkaj bez kompromisów?

Marża, prowizja i oprocentowanie

W ramach promocyjnej oferty, klienci banku uzyskają kredyt bez prowizji charakteryzujący się korzystną marżą bankową – ta ostatnia wynosi w tym przypadku 1,65%. Oprocentowanie kredytu w następstwie takich warunków marży i prowizji wyniesie w tym przypadku 4,39%.

Warunki skorzystania z promocji

ING Bank Śląski wymaga jednoczesnego spełnienia kilku warunków. Należą do nich:

  • Wiek kredytobiorcy nieprzekraczający 35 lat (jeżeli o wspólny kredyt stara się więcej klientów, wtedy ten wymóg wiekowy dotyczy przynajmniej jednego z nich);
  • Minimalne dochody netto do uzyskania kredytu nie mogą być niższe od 1 000 PLN;
  • Kwota kredytu musi przekraczać 100 000 złotych;
  • Przed podpisaniem umowy kredytowej klient musi założyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w ING Banku Śląskim z zadeklarowanymi miesięcznymi wpływami w wysokości przynajmniej 2 000 złotych;
  • Kredytobiorca (lub w przypadku wspólnego kredytu – przynajmniej jeden z kilku kredytobiorców) w momencie podpisania umowy kredytowej przystąpi do jednego z programów ubezpieczeniowych oferowanych przez ING we współpracy z TU Europa SA, TU Europa na Życie SA lub ING TU na Życie SA.

Inne obowiązujące oferty

Przypomnijmy, iż ”Mieszkaj bez kompromisów” to nie jedyna aktualnie obowiązująca promocyjna oferta w tym banku. W dalszym ciągu można skorzystać z dwóch funkcjonujących już od kilku lat rozwiązań, a są nimi promocje „0% Prowizji” oraz „Obniżona marża”. Omawialiśmy je między innymi w artykule Tani kredyt hipoteczny w ING.

Źródło: ING Bank Śląski