KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA

Przeznaczenie kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:

Eurobank: powrót promocji „Niski procent na targach”

FacebookTwitter

Budynek wielorodzinny za ogrodzeniem Po raz drugi w tym roku w eurobanku (zobacz kartę charakterystyki) pojawiła się możliwość uzyskania taniego kredytu mieszkaniowego oferowanego w eurobanku w ramach akcji promocyjnej o nazwie „Niski procent na targach”.

Promocja, która po raz pierwszy pojawiła się w marcu 2014 roku, a którą szczegółowo scharakteryzowaliśmy w naszym wcześniejszym artykule o promocyjnym kredycie hipotecznym eurobanku, dotyczy w pierwszej kolejności odstąpienia od pobierania prowizji kredytowej (standardowa wysokość prowizji to 2,00%).

Ponadto istotnym atutem niniejszej promocji jest możliwość uzyskania obniżonej marży. Jaka jest zatem aktualna promocyjna siatka marż w eurobanku?

Marża

Marża  w eurobanku standardowo zawiera się w zakresie od 1,89% do 3,00%, przy czym finalna wysokość marży zależna jest od wyliczonej zdolności kredytowej oraz od wyników oceny ryzyka kredytowego w odniesieniu do poszczególnych klientów.

Tych, którzy uznają powyższe marże za mało atrakcyjne informujemy, że istnieje jednak możliwość dalszego ich obniżenia - do poziomu 1,59%. Jednak w takim przypadku warunkiem jest skorzystanie z cross-sellingu, czyli zakupu dodatkowych usług/produktów oferowanych w eurobanku. Oto wykaz produktów, które uprawniają do obniżek:

ProduktObniżka marży o:
konto w pakiecie Prestige lub Online (wymagane przelewanie wynagrodzenia) 0,2 punktu procentowego
lokata bankowa (minimalna kwota lokaty - 15 tysięcy złotych na okres przynajmniej 12 miesięcy) 0,1 punktu procentowego
fundusz inwestycyjny (minimalna kwota - 10 000 PLN na okres przynajmniej 12 miesięcy) 0,1 punktu procentowego
grupowe ubezpieczenie na życie 0,1 punktu procentowego
grupowe ubezpieczenie od utraty pracy 0,1 punktu procentowego
karta kredytowa, (należy nią dokonywać minimum 1 transakcji w miesiącu) 0,1 punktu procentowego

To nieco drożej aniżeli warunki zaoferowane w marcu. Przypomnijmy, że w trakcie poprzedniej edycji tej promocji marże kredytów mieszkaniowych zawierały się w przedziale od 1,69 do 2,6%, natomiast w ofercie cross-sellingowej marżę można było obniżyć do 1,39%.

Najbliższe Targi Mieszkań i Domów

Tak jak poprzednio, tak również i w trakcie obecnej edycji tej akcji, wspomniane powyżej parametry kredytowania uzyskać można tylko pod warunkiem uczestnictwa w Targach Mieszkań i Domów, które odbywają się w większych miastach naszego kraju. Najbliższe tego typu imprezy będą miały miejsce w następujących miastach:

  • Gdańsk (13-14 września 2014),
  • Warszawa (13-14 września 2014),
  • Wrocław (20-21 września 2014),
  • Kraków (18-19 października 2014),
  • Warszawa (18-19 października 2014).