KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA

Przeznaczenie kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:

Deutsche Bank: kredyt z niższą marżą od lipca 2014

FacebookTwitter

logo_deuban1 Bez wątpienia Deutsche Bank to jedna z instytucji bankowych, których kredyty hipoteczne należą do najlepiej ocenianych i najczęściej wybieranych przez kredytobiorców. W dużej mierze jest to zasługą wprowadzania częstych promocji czy obniżek poszczególnych parametrów kredytowych. Nie inaczej jest teraz, bowiem aktualnie jesteśmy świadkami znaczących zmian w warunkach udzielania kredytów pod zastaw nieruchomości w tym właśnie banku.

Z początkiem lipca 2014 roku Deutsche Bank Polska wprowadził nową ofertę, w ramach której można uzyskać obniżoną marżę kredytową, przy czym szczególnie niska jest stawka marży w pierwszym roku spłaty zobowiązania kredytowego. Ponadto skorzystanie z tej oferty pozwala na uzyskanie kredytu bez prowizji.

Oto, jakie szczegółowe warunki udzielania kredytu hipotecznego obowiązują obecnie w Deutsche Banku.

Ile wynosi marża w pierwszym roku spłaty?

Charakterystycznym elementem kredytu hipotecznego Deutsche Banku (aktualna charakterystyka) jest obniżona stawka marży w pierwszym roku spłaty zobowiązania. Minimalna marża bankowa w tym przypadku będzie wynosić 1,1%. Wysokość marży w pierwszym roku zależy od rodzaju produktów finansowych dodatkowo wykupionych przez kredytobiorcę.

Jaka jest wysokość marży po roku obsługi zobowiązania?

Po pierwszych 12 miesiącach spłaty kredytu marża bankowa ulegnie zmianie. W tym przypadku także poziom marży zależeć będzie od tego, jakie dodatkowe produkty bankowe zostaną wybrane przez przyszłego kredytobiorcę. Minimalna jej wysokość przy skorzystaniu z największej liczby dodatkowych produktów banku oraz przy najbardziej korzystnym stosunku kwoty kredytu do wartości nieruchomości (czyli przy wysokim udziale wkładu własnego) wynosić będzie 1.39%.

Czy zapłacisz prowizję kredytową?

Przy skorzystaniu z jakiegokolwiek wariantu wyboru dodatkowych produktów banku kredytobiorcy uzyskujący finansowanie hipoteczne nie zapłacą prowizji od udzielenia kredytu.

Z jakich dodatkowych produktów powinieneś skorzystać, aby obniżyć marżę kredytu?

Deutsche Bank wprowadził różne warianty (zestawy produktów), które pozwalają na obniżkę marży oraz zerową prowizję kredytową. Do produktów uwzględnianych w ramach tej oferty należy jeden z rachunków bankowych oferowanych w Deutsche Banku, karta kredytowa, ubezpieczenie na życie oraz produkt inwestycyjny. Szczegółowe warunki wysokości marży oraz produkty, jakie należy wykupić w przypadku każdego z wariantów, publikujemy w poniższej tabeli.

Szczegółowe warunki uzyskania

Pakiet UbezpieczeniowyPakiet InwestycyjnyPakiet Ubezpieczeniowo-Inwestycyjny
Marża w pierwszym roku 1,20% 1,20% 1,10%
Marża po roku spłaty Od 1,59% (zależnie od LtV) Od 1,59% (zależnie od LtV) Od 1,39% (zależnie od LtV)
Prowizja kredytowa 0% 0% 0%
Produkty w Pakiecie 1) rachunek osobisty w Deutsche Banku (do wyboru - db Life, db Invest, db Elite) z przelewami wynagrodzenia oraz karta kredytowa w tym banku (utrzymywane przez co najmniej pięć lat od momentu wypłaty kredytu lub wypłaty pierwszej transzy kredytowej), 2) ubezpieczenie na życie udzielane razem z TU Amplico (składka opłacona z góry za dwuletni okres: 1,8% kwoty kredytu, kolejne składki w skali miesiąca - 0,042%), 1) rachunek osobisty w Deutsche Banku (do wyboru - db Life, db Invest, db Elite) z przelewami wynagrodzenia oraz karta kredytowa w tym banku (utrzymywane przez co najmniej pięć lat od momentu wypłaty kredytu lub wypłaty pierwszej transzy kredytowej), 2) produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy z linii db Inwestuj w Przyszłość udzielane razem z TU AXA lub TU Skandia ze składką miesięczną w wysokości 90 zł za każde 100 000 zł kredytu (może być także wliczona do kredytu). 1) rachunek osobisty w Deutsche Banku (do wyboru - db Life, db Invest, db Elite) z przelewami wynagrodzenia oraz karta kredytowa w tym banku (utrzymywane przez co najmniej pięć lat od momentu wypłaty kredytu lub wypłaty pierwszej transzy kredytowej), 2) ubezpieczenie na życie udzielane razem z TU Amplico (składka opłacona z góry za dwuletni okres: 1,8% kwoty kredytu, kolejne składki w skali miesiąca - 0,042%), 3) produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy z linii db Inwestuj w Przyszłość oferowane we współpracy z TU AXA lub TU Skandia ze składką miesięczną w wysokości 90 zł za każde 100 tys. zł kredytu (może być także wliczona do kredytu), ubezpieczenie na życie udzielane razem z TU Amplico (składka płatna za dwa lata z góry: 1,8% kwoty kredytu, kolejne składki miesięczne - 0,042%).