KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA

Przeznaczenie kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:
KREDYT HIPOTECZNY Promocje

Promocyjne kredyty hipoteczne

FacebookTwitter

Przekazanie pieniędzy [Aktualizacja: 7 grudzień 2015] Przedstawiamy porównanie kredytów hipotecznych na warunkach promocyjnych dostępnych w bankach komercyjnych. Poniższa tabela prezentuje między innymi charakterystykę danej promocji dotyczącą tych parametrów kredytowych, które zostały zmienione na czas obowiązywania promocji. Najczęściej promocyjne obniżki parametrów kredytowych dotyczą obniżenia marży bankowej lub opłaty przygotowawczej, czyli prowizji kredytowej.

Ponadto publikujemy skrótowe warunki uzyskania promocyjnego finansowania. Najczęściej promocje wprowadzane przez banki mają charakter ofert pakietowych, wymagających  zakupu/skorzystania z dodatkowych usług czy produktów kredytowych danego banku (polegają one np. na założeniu konta osobistego zasilanego regularnymi wpływami wynagrodzenia, wykupieniu karty kredytowej czy skorzystaniu z ubezpieczenia nieruchomości oferowanego przez dany bank bądź też z innego rodzaju produktów ubezpieczeniowych).

Oto wykaz promocji kredytowych dotyczących kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości lub budowę domu.

Promocyjne kredyty hipoteczne - grudzień 2015

Data dodania Bank Opis promocji Warunki skorzystania z promocji
2015.12.02 BOŚ Oferta pakietowa. Niniejsza promocja dotyczy obniżenia marży kredytowej. Minimalna marża kredytu wynosi 0,99%.

1) Otwarcie w BOŚ Konta Bez Kantów i zadeklarowanie wpływów na konto, w trakcie obowiązywania całej umowy kredytowej, w wysokości równej ratom kredytu hipotecznego (jednak nie mniejszej niż 2000 złotych miesięcznie); 2)regularne korzystania z karty debetowej wydawanej do rachunku,  przy czym wartość transakcji musi wynosić przynajmniej 700 zł miesięcznie; 3) zakup ubezpieczenia nieruchomości oferowanego za pośrednictwem banku; 4) zakup oraz aktywne korzystanie z karty kredytowej karty kredytowej lub zaciągnięcie w BOŚ pożyczki gotówkowej.

2015.12.02 BZ WBK Oferta pakietowa. Promocja dotyczy obniżenia marży oraz prowizji. Minimalna marża kredytu wynosi 1,69%, natomiast w ramach promocji prowizja wynosi 0%. Założenie lub dotychczasowe posiadanie w BZ WBK konta osobistego wraz z wpływami na rachunek w kwocie co najmniej 2 000 zł. miesięcznie.
2015.12.02 BPH Oferta pakietowa. Promocja polega na obniżce marży. Minimalna marża kredytu hipotecznego wynosi 1,50% Skorzystanie w produktów banku: Konta Maksymalnego z kartą debetową (obniżka marży o 0,4%), Konta Kapitalnego z kartą debetową (obniżka marży o 0,2%), karty kredytowej Mastercard lub Visa (obniżka o 0,1 punktu porcentowego).
2015.12.02 Millennium Oferta pakietowa. Promocja polega na obniżce marży. 1) Posiadanie lub założenie w Banku Millennium konta osobistego, na które co miesiąc wpływać będzie co miesiąc wynagrodzenie; 2) Posiadanie karty debetowej do konta w Banku Millennium i realizacja za pomocą niej transakcji na sumę co najmniej 500 złotych miesięcznie.
2015.12.02 mBank Oferta pakietowa. Promocja związana jest z obniżeniem stawki marży. Minimalna marża to 1,60%. 1) Złożenie wniosku o kredyt mieszkaniowy na kwotę powyżej 80100 złotych; 2) Skorzystanie z ubezpieczenia "Bezpieczna spłata" i utrzymywanie go przez minimum 5 lat od dnia uruchomienia kredytu.
2015.12.02 PEKAO SA Oferta pakietowa. Promocja dotyczy obniżki marży kredytowej - marże zaczynają się od 1,70%. W ramach niniejszej promocji klient może także uzyskać promocyjne warunki prowizji kredytowej - wynosi ona 1,70%. 1) Założenie rachunku-oszczędnościowo-rozliczeniowego Eurokonto z regularnymi wpływami wynagrodzenia; 2) Posiadanie karty debetowej Pekao; 3) Wykupienie karty kredytowej lub ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych.
2015.12.02 Raiffeisen Polbank Oferta pakietowa. Promocja dotyczy obniżki marży kredytowej - minimalna marża wynosi 1,60%. 1) Zasilanie konta w Banku kwotą 2 500 zł oraz posiadanie karty debetowej wydawanej do konta nieprzerwanie w całym okresie kredytowania (obniżka marży o 0,1 p.p.);   2) Posiadanie karty kredytowej lub Limitu zadłużenia w koncie lub Kredytu Bezpiecznego w Banku w całym okresie kredytowania (obniżka marży o 0,1 p.p.); 3) Przystąpienie do oferowanego przez Bank grupowego ubezpieczenie na życie oraz wskazanie Banku jako uposażonego z tytułu tego ubezpieczenia (obniżka marży o 0,4 p.p.); 4) Przystąpienie do oferowanego przez Bank grupowego ubezpieczenia na wypadek utraty stałego źródła dochodów oraz dokonanie na rzecz Banku cesji praw do odbioru świadczenia z tytułu tego ubezpieczenia (obniżka marży o 0,4 p.p.); 5) Przystąpienie do oferowanego przez Bank grupowego ubezpieczenia nieruchomości oraz dokonanie na rzecz Banku cesji paw do odbioru świadczenia z tytułu tego ubezpieczenia (obniżka marży o 0,1 p.p.);
2015.12.02 Citi Handlowy Oferta pakietowa. Promocja dotyczy obniżki marży banku. Minimalna marża wynosi 1,60%. Założenie lub dotychczasowe posiadanie w Banku Citi Handlowy konta osobistego wraz z wpływami na rachunek.