KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA

Rodzaj kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:

Kredyty hipoteczne dla firm 2015

W poniższej tabeli prezentujemy aktualnie najlepsze kredyty hipoteczne dla firm. Przeznaczone są one zarówno dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą (np. samozatrudnienie), jak i dla dużych firm i przedsiębiorstw.

W zawartej na stronie tabeli porównawczej publikujemy najważniejsze parametry każdego z kredytów, w tym informacje o wysokości marży kredytowej (wraz z adnotacją o rodzaju stawki pożyczek międzybankowych, wchodzącej w skład oprocentowania) czy prowizji od udzielenia kredytu).

Istotnym warunkiem sukcesu w staraniach o kredyt hipoteczny dla prowadzących działalność gospodarczą jest odpowiednio długi okres prowadzenia firmy. W związku z tym przy każdej z ofert kredytowych zaprezentowana jest informacja dotycząca minimalnego okresu prowadzenia działalności przez firmę, wymaganego przez bank. Z reguły banki zwracają uwagę na to, aby działalność gospodarcza była prowadzona od co najmniej 12 miesięcy. Są jednak wyjątki od tej reguły, bowiem można znaleźć banki zarówno udzielające kredytów przedsiębiorcom prowadzącym firmę od 6 miesięcy, jak i takie, które wymagają, aby okres dotychczasowego funkcjonowania firmy wynosił 24 miesiące i więcej. Po szczegółowe informacje na temat czasu prowadzenia firmy uprawniającego do wnioskowania o kredyt pod hipotekę zapraszamy do naszego poradnika pod tytułem Kredyt hipoteczny dla przedsiębiorcy a okres prowadzenia działalności gospodarczej.

Kredyt hipoteczny pod działalność gospodarczą - porównanie

Obszerne informacje o każdym z kredytów hipotecznych dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla firm znajdziesz klikając na odnośnik "Szczegóły".