KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA

Przeznaczenie kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:

Kalkulator

Kalkulatory znajdujące się poniżej będą Ci pomocne w ocenie szans na uzyskanie kredytu hipotecznego. Przede wszystkim znajdziesz tutaj kalkulator kredytowy obliczający wysokość rat kredytu mieszkaniowego czy pożyczki hipotecznej i generujący harmonogram miesięcznych spłat zobowiązania wobec banku a także symulator zdolności kredytowej pozwalający na wyliczenie maksymalnej możliwej do uzyskania kwoty finansowania przy określonych dochodach oraz wydatkach

W niniejszej sekcji publikujemy ponadto narzędzia wspomagające proces analizy parametrów poszczególnych ofert. Wśród nich na uwagę zasługuje kalkulator RRSO obliczający wysokość oprocentowania rzeczywistego w oparciu o informacje o oprocentowaniu nominalnym, wysokości prowizji i innych opłatach bankowych, wyszukiwarka dokumentów pozwalająca na wygenerowanie listy zaświadczeń koniecznych do złożenia w banku wraz z wnioskiem kredytowym czy porównywarkę pozwalającą na zestawienie dwóch wybranych ofert i obliczenie różnic w kosztach obydwu rozwiązań.

Ponadto, zawarte w tej sekcji narzędzia do porównania kredytów gotówkowych czy samochodowych dostępnych na rynku, pozwolą Ci na pełniejszą ocenę aktualnej oferty w bankach.

Kalkulator kredytu hipotecznego - Kalkulator kredytowy

kalkulator kredytowy hipoteczny[Aktualizacja - 15 luty 2018]. Kalkulator kredytowy pozwalający na gruntowne obliczanie kosztów odsetkowych, symulację rat i generowanie pełnego harmonogramu spłacania uzyskanych z banku pieniędzy w miesięcznych interwałach. Niniejsze narzędzie przelicza koszty, którymi obciążone jest zobowiązanie kredytowe - symulator ten tworzy harmonogram miesięcznych spłat zarówno w układzie rat stałych jak i malejących. przedstawiona pod kalkulatorem tabela obowiązującego oprocentowania kredytów pod zastaw nieruchomości pomoże Ci przeprowadzić symulację kredytu dostępnego w oferujących ten rodzaj finansowania instytucjach finansowych.

Poprawiony: 15 luty 2018, 06:51

Zdolność kredytowa

Kalkulator zdolności kredytowej[Aktualizacja - 9 luty 2018]. Kalkulator znajdujący się na niniejszej stronie to narzędzie, które pozwoli Ci obliczyć, na jaki kredyt będzie Cię stać. Kalkulator ten bierze pod uwagę wysokość dochodów netto.

Kalkulator kredytowy gotówkowy 2018

Gotówka [Aktualizacja: 4 styczeń 2018. Niniejszy kalkulator gotówkowy na 2018 rok pozwoli Ci dowiedzieć się, ile wynosi miesięczna rata i oprocentowanie w poszczególnych bankach oferujących tego typu pożyczki gotówkowe. Wypełnij poszczególne pola na poniższym formularzu: wpisz kwotę, o którą planujesz się starać, walutę kredytu (w tym przypadku, celem uzyskania największego wyboru dostępnych na rynku ofert, radzimy wybrać naszą rodzimą walutę - PLN), rodzaj rat, a także podaj długość okresu spłaty (wyrażoną w miesiącach). Następnie uruchom kalkulator, aby wyszukać aktualne oferty pożyczek dostępnych w bankach i wygenerować listę propozycji uszeregowaną pod względem wysokości raty.

Kalkulator konsolidacji 2018

KonsolidacjaZamieszczony poniżej kalkulator konsolidacyjny jest narzędziem pozwalającym na szybkie obliczenie korzyści w formie oszczędności, które mogą być uzyskane dzięki konsolidacji dotychczasowego zadłużenia. Podstawową cechą konsolidacji zadłużenia jest zamiana jednego lub więcej stosunkowo drogich zobowiązań kredytowych na jedną pożyczkę, w przypadku której wysokość raty będzie niższa od sumy rat dotychczas spłacanych pożyczek.

Poprawiony: 04 styczeń 2018, 07:33

Kalkulator RRSO

Przeliczenia

Kalkulator obliczający oprocentowanie rzeczywiste kredytu (RRSO). Jest to parametr pomocny w ocenie wysokości faktycznie ponoszonych kosztów zaciągnięcia zobowiązania kredytowego. RRSO uwzględnia bowiem nie tylko marżę czy oprocentowanie, ale również niektóre opłaty okołokredytowe, takie, jak m.in. prowizja od udzielenia kredytu.

Poprawiony: 25 styczeń 2018, 07:04

Kalkulator kredytowy samochodowy 2018

Auto[Aktualizacja: 4 styczeń 2018] Znajdujący się poniżej kalkulator samochodowy pozwoli Ci znaleźć oraz wybrać najlepszy kredyt samochodowy dostępny na rynku w 2018 roku. Narzędzie to pozwala nie tylko na obliczenie wysokości raty, ale także na porównanie ofert dostępnych w ofercie takich banków, jak między innymi Volkswagen Bank, mBank, Deutsche Bank Polska, Getin Bank, czy Raiffeisen Polbank.

Aby wybrać właściwą pożyczkę na samochód, wpisz do poniższego formularza odpowiednie parametry, takie jak cel finansowania (czy zamierzasz kupić nowy samochód czy też auto używane), rok produkcji samochodu, który zamierzasz nabyć (pamiętaj jednak, że w przypadku, gdy jako cel finansowania wybierzesz zakup nowego samochodu - ta opcja będzie niedostępna), cenę auta, wysokość kwoty kredytu na samochód, o którą zamierzasz wnioskować, walutę (czy ma to być pożyczka w złotych czy w walucie obcej), rodzaj rat (raty równe w każdym miesiącu mają tę samą wysokość, raty malejące w każdym kolejnym miesiącu będą się zmniejszać) oraz preferowany przez Ciebie okres spłaty wyrażony miesiącach.

Poprawiony: 04 styczeń 2018, 07:36

Kalkulator złoty czy waluta

Złoty - EuroSymulacja wyboru waluty pozwala na bezpośrednie porównanie kredytów hipotecznych udzielanych w złotych i walucie obcej. Dzięki niemu będziesz w stanie dokładnie porównać wysokość miesięcznych rat, a także sumaryczne koszty kredytu w zależności od rodzaju waluty, w której chcesz otrzymać finansowanie. Użycie niniejszego narzędzia pozwoli Ci przede wszystkim sprawdzić, który kredyt - złotówkowy czy walutowy - jest bardziej opłacalny zarówno w krótkiej, jak i dłuższej perspektywie czasowej.

Poprawiony: 27 luty 2017, 08:03

Porównaj kredyty

Dwa budynki © Andy Dean - Fotolia.comPoniżej prezentujemy narzędzie służące do porównania kredytów hipotecznych z dwóch różnych banków pod względem sumarycznej wysokości odsetek, wysokości miesięcznej raty czy kosztów związanych z jego przyznaniem i uruchomieniem.

Jest to narzędzie szczególnie przydatne w sytuacji, gdy kredytobiorca stoi przed dylematem wyboru jednej spośród ofert przygotowanych przez dwa banki i nie jest pewien, jaki kredyt hipoteczny wybrać. Przeprowadzone za pomocą tego kalkulatora porównanie pozwoli osiągnąć cel, jakim jest lepszy i bardziej przemyślany wybór najkorzystniejszego kredytu.

Poprawiony: 29 październik 2016, 06:33