KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA

Przeznaczenie kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:

Porównaj kredyty

FacebookTwitter

Dwa budynki © Andy Dean - Fotolia.comPoniżej prezentujemy narzędzie służące do porównania kredytów hipotecznych z dwóch różnych banków pod względem sumarycznej wysokości odsetek, wysokości miesięcznej raty czy kosztów związanych z jego przyznaniem i uruchomieniem.

Jest to narzędzie szczególnie przydatne w sytuacji, gdy kredytobiorca stoi przed dylematem wyboru jednej spośród ofert przygotowanych przez dwa banki i nie jest pewien, jaki kredyt hipoteczny wybrać. Przeprowadzone za pomocą tego kalkulatora porównanie pozwoli osiągnąć cel, jakim jest lepszy i bardziej przemyślany wybór najkorzystniejszego kredytu.

Jak porównać?

Wprowadź wszystkie wymagane dane charakteryzujące dwa porównywane kredyty hipoteczne – skrypt wymaga podania kwoty każdego z nich, ich okresu kredytowania, wysokości oprocentowania kredytu (nominalnego) oraz prowizji, a także rodzaju rat (do wyboru masz raty równe, w których w każdym miesiącu spłaty rata pozostaje na tym samym poziomie, oraz raty malejące - charakteryzujące się stałym miesięcznym poziomem spłaty części kapitałowej kredytu przy zmniejszającej się systematycznie części odsetkowej). Aby dokonać porównania, kliknij OBLICZ.

PORÓWNYWARKA KREDYTÓW

Polecamy także skorzystanie z innych naszych narzędzi, które pomogą skutecznie wybrać najlepszy kredyt hipoteczny dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych kredytobiorcy. W szczególności sprawdź znajdujący się na tej stronie kalkulator, któremu towarzyszy tabela, za pomocą której porównasz ten parametr we wszystkich bankach komercyjnych.

Na górze niniejszej strony znajdziesz natomiast porównywarkę kredytową, która pozwoli Ci na wyszukanie aktualnych ofert dostępnych w poszczególnych bankach, włącznie z czasowo obowiązującymi promocjami, związanymi z obniżką marży prowizji lub innych składników kredytu.