KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA OFERT BANKOWYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA, WAD I ZALET

Rodzaj kredytu hipotecznego
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
opcje_off
WIADOMOŚCI W skrócie

Mieszkanie dla młodych w Pekao SA

Email Drukuj
FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin

Przed kilkoma dniami Bank Pekao SA poinformował, iż 19 grudnia 2013 ma nastąpić podpisanie umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, dzięki której od początku 2014 roku w Pekao będzie można się ubiegać o kredyt mieszkaniowy w ramach programu Mieszkanie dla młodych.

Pekao SA jest więc kolejną – poza Bankiem PKO BP – instytucją, która ogłosiła oficjalnie, że w swoim portfolio kredytów hipotecznych będzie posiadać kredyty z dopłatami z budżetu państwa.

Przypomnijmy, iż program Mieszkanie dla młodych, skierowany jest do osób poniżej 35 roku życia, które planują nabyć swoje pierwsze mieszkanie (lub dom) na kredyt. Programem objęte są nieruchomości mieszkalne na rynku pierwotnym, a dopłaty do kredytów wynosić będą od 10 do 20%, przy czym dopłatami objęte jest pierwsze 50 metrów kwadratowych nieruchomości mieszkalnej nabywanej na kredyt.

Aktualizacja z dnia 5 stycznia 2014 - pod adresem http://www.kred.pl/20140105654/Wiadomosci/kredyt-mieszkanie-dla-mlodych-w-pekao-sa-styczen-2014.html prezentujemy szczegółowe warunki uzyskania kredytu MDM w Pekao SA.

Powiadom innych:

FacebookTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin