KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA KREDYTÓW HIPOTECZNYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA

Przeznaczenie kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:

Kalkulator kredytowy samochodowy 2018

FacebookTwitter

Auto[Aktualizacja: 4 styczeń 2018] Znajdujący się poniżej kalkulator samochodowy pozwoli Ci znaleźć oraz wybrać najlepszy kredyt samochodowy dostępny na rynku w 2018 roku. Narzędzie to pozwala nie tylko na obliczenie wysokości raty, ale także na porównanie ofert dostępnych w ofercie takich banków, jak między innymi Volkswagen Bank, mBank, Deutsche Bank Polska, Getin Bank, czy Raiffeisen Polbank.

Aby wybrać właściwą pożyczkę na samochód, wpisz do poniższego formularza odpowiednie parametry, takie jak cel finansowania (czy zamierzasz kupić nowy samochód czy też auto używane), rok produkcji samochodu, który zamierzasz nabyć (pamiętaj jednak, że w przypadku, gdy jako cel finansowania wybierzesz zakup nowego samochodu - ta opcja będzie niedostępna), cenę auta, wysokość kwoty kredytu na samochód, o którą zamierzasz wnioskować, walutę (czy ma to być pożyczka w złotych czy w walucie obcej), rodzaj rat (raty równe w każdym miesiącu mają tę samą wysokość, raty malejące w każdym kolejnym miesiącu będą się zmniejszać) oraz preferowany przez Ciebie okres spłaty wyrażony miesiącach.

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy jest może być zaciągnięty w banku zarówno na auto nowe jak i na samochód używany. Możliwe jest uzyskanie takiej pożyczki nawet bez posiadania wkładu własnego, przy czym spłata zobowiązania kredytowego może być rozłożona na kilka lat. Najdłuższy okres spłaty w przypadku zakupu auta na kredyt wynosi 10 lat, choć większość banków posiadających w ofercie kredyt na auto wymagać będzie nieco krótszej spłaty. Dotyczy do zwłaszcza aut używanych. Warunki i parametry każdego kredytu samochodowego poznasz wykorzystując do tego celu zaprezentowane poniżej kalkulator kredytowy.

Po wprowadzeniu do poniższego formularza wszystkich niezbędnych danych uruchom kalkulator kredytu samochodowego klikając na przycisk „Szukaj najlepszej oferty”. W ciągu niespełna 2 sekund powinieneś uzyskać wynik wyszukiwania w postaci kredytów samochodowych oferowanych na warunkach standardowych oraz promocyjnych w poszczególnych bankach.

Kalkulator kredytu samochodowego 2018

NIE ZNALAZŁEŚ INTERESUJĄCEJ CIĘ OFERTY? SKORZYSTAJ Z POMOCY DORADCY

Jeżeli chciałbyś poznać szerszą ofertę kredytów samochodowych, możesz skontaktować się z doradcą Comperia.pl. Kliknij na poniższy przycisk, aby otworzyć formularz zgłoszeniowy z wykorzystaniem pomocą bezpiecznego szyfrowanego połączenia wykonanego w technologii SSL.

Wprowadź niezbędne dane kontaktowe (imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail). Doradca kredytowy skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najkrótszym czasie.

SKORZYSTAJ Z POMOCY DORADCY

Kredyty samochodowe - porównanie ofert w wybranych bankach:

W poniższej tabeli porównawczej publikujemy przykładowe dane dotyczące wysokości oprocentowania kredytu samochodowego oferowanego w wybranych bankach (stan na dzień 23 lutego 2017).

Bank - rodzaj kredytu samochodowegoOprocentowanie rzeczywiste RRSO
Kredyt na nowy samochód Getin Bank na 50 000 PLN, na 5 lat (auto nowe, cena samochodu - 60 000 PLN) 5,63%
Kredyt na samochód w BGŻ BNP PARIBAS na 50 000 PLN, na 5 lat (auto nowe, cena samochodu - 60 000 PLN) 6,07%%
Kredyt samochodowy mBank na 50 000 PLN, na 5 lat (auto nowe, cena samochodu - 60 000 PLN) 6,63%%
Kredyt samochodowy Credit Agricole na 50 000 PLN, na 5 lat (auto nowe, cena samochodu - 60 000 PLN) 10,48%
Kredyt na samochód używany BGŻ BNP PARIBAS na 20 000 PLN, na 5 lat (auto z 2010 roku, cena samochodu - 30 000 PLN) 8,57%
Kredyt na używany samochód Getin Bank na 20 000 PLN, na 5 lat (auto z 2010 roku, cena samochodu - 30 000 PLN) 8,83%
Kredyt na używany samochód mBanku na 20 000 PLN, na 5 lat (auto z 2010 roku, cena samochodu - 30 000 PLN) 10,36%

Ranking kredytów samochodowych

Poniżej publikujemy listę aktualnie najtańszych kredytów na zakup samochodu. Najważniejszym kryterium rankingowym jest rzeczywiste oprocentowanie kredytu samochodowego. W niniejszej tabeli znajdziesz także szczegóły dotyczące wysokości raty oraz prowizji.

Najtańsze kredyty samochodowe - 2018

 

 

Symulacja wysokości rat kredytu samochodowego

Jeżeli chciałbyś obliczyć, ile w każdym miesiącu wynosić będzie rata Twojego kredytu samochodowego oraz jakie odsetki będziesz musiał zapłacić bankowi - możesz w tym celu wykorzystać kalkulator kredytowy znajdujący się na tej stronie. Pozwoli Ci on poznać szczegółowy harmonogram spłaty i wykonać symulację kosztów kredytu.