KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA OFERT BANKOWYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA, WAD I ZALET

Rodzaj kredytu
Rynek (pierwotny lub wtórny)
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
opcje_off

Dokumenty do kredytu hipotecznego - kalkulator

Email

Dokumentacja Za pomocą poniższego kalkulatora kredytowego wygenerujesz listę dokumentów do kredytu hipotecznego, jakie wymagane są w poszczególnych bankach oferujących kredyty hipoteczne. Kalkulator w szczególności pozwala na wybranie rodzaju kredytu hipotecznego, o który zamierzasz się starać (kredyt mieszkaniowy - np. na zakup mieszkania lub domu, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy, pożyczka hipoteczna) oraz odpowiedniego banku, w którym planujesz złożyć wniosek kredytowy wraz z kompletem dokumentów.

To, jakie dokumenty do kredytu hipotecznego wymagane są przez poszczególne banki, zależy także od rodzaju dochodów, które uzyskujesz (np. umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa-zlecenie czy dochody z działalności gospodarczej). Wpisując powyższe dane do niniejszego kalkulatora otrzymasz wykaz dokumentów, jakie powinieneś przygotować.

 

W dziale Poradniki znajdziesz dodatkowe informacje. W szczególności polecamy przeczytanie artykułu o wymaganych przez banki dokumentach do kredytu hipotecznego, który wyjaśnia, o jakie rodzaje dokumentów osobowych, dokumentów o dochodach oraz dokumentacji dotyczącej nieruchomości, która ma być zabezpieczeniem kredytu możesz być poproszony w banku.

Sprawdź także nasze inne kalkulatory hipoteczne, które przygotowaliśmy celem ułatwienia decyzji o wyborze kredytu hipotecznego. W szczególności odwiedź nasz kalkulator kredytu hipotecznego, dzięki któremu będziesz miał możliwość obliczenia wysokości rat kredytu hipotecznego w systemie rat równych lub malejących, a także wygenerujesz pełny harmonogram spłat kredytu miesięcznego na określoną przez Ciebie kwotę kredytu oraz okres jego spłaty.

.

 

Jesteś tutaj: KALKULATORY Dokumenty do kredytu hipotecznego - kalkulator