KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA OFERT: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA, WAD I ZALET

Rodzaj kredytu
Rynek (pierwotny lub wtórny)
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
opcje_off

Tani kredyt hipoteczny PKO

Email Drukuj

PKO BPKredyty hipoteczne w PKO BP od dawna cieszą się dużym powodzeniem. Nie powinno więc dziwić, że PKO BP przewodzi od dłuższego czasu w rankingach sprzedaży kredytów hipotecznych. Dane z lipca 2012 roku wskazują, że PKO sprzedał kredyty hipoteczne na kwotę ponad 718 milionów złotych. W efekcie, aktualny udział PKO w sprzedaży kredytów hipotecznych wynosi 22,5 procenta.

Z pewnością duża w tym zasługa ostatnich promocji kredytów hipotecznych, o których pisaliśmy między innymi w artykułach "Wiosenna promocja kredytu hipotecznego w PKO BP przedłużona" czy "Kredyt hipoteczny Lato 2012 w PKO BP".

Tymczasem w ostatnich dniach znów jest głośno o kredytach mieszkaniowych w tym banku. Mianowicie do 14 września 2012 roku obowiązują promocyjne warunki udzielania kredytu hipotecznego w jednym z największych naszych banków (aktualizacja z dnia 12.10.2012: obecnie obowiązuje nowy promocyjny kredyt hipoteczny PKO BP, który udzielany będzie do 31 grudnia 2012). W niniejszym artykule prezentujemy jego warunki.

Kredyt hipoteczny z marżą 1,2%

W ramach niniejszej promocji klienci tegoż banku mogą uzyskać tani kredyt hipoteczny z marżą wynoszącą 1,2%. Przy stawce pożyczek międzybankowych  WIBOR 3M  w wysokości równej 4,96% (stan na 10 września 2012) daje to oprocentowanie nominalne kredytu w wysokości 6,16%. Warto zwrócic uwagę na fakt, iż marża w tej wysokości obowiązuje przez cały okres spłaty kredytu bez względu na jego kwotę czy wysokośc wkładu wlasnego.

Brak prowizji od udzielenia kredytu

Ponadto istnieje możliwość uzyskania kredytu hipotecznego bez prowizji. Możliwość ta dotyczy tych klientów PKO, którzy posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP, wykupią ubezpieczenie na życie i ubezpieczą się na wypadek utraty pracy i hospitalizacji na 4 lata.

Brak opłat za wycenę nieruchomości

W przypadku kredytów hipotecznych do kwoty do 400 000 PLN klienci zwolnieni zostaną z opłaty za wycenę wartości nieruchomości.

Tani kredyt Rodzina na swoim

Promocja nie dotyczy tylko i wyłacznie standardowych kredytów hipotecznych, bowiem obejmuje ona także preferencyjne kredyty mieszkaniowe z dopłatami do oprocentowania przez BGK, udzielane w ramach rządowego programu Rodzina na Swoim, który funkcjonowac będzie do końca 2012 roku.

Warunki uzyskania promocyjnego kredytu hipotecznego w PKO BP

Aby uzyskać promocyjny tani kredyt hipoteczny Własny Kąt albo kredyt Rodzina na swoim, potencjalni kredytobiorcy powinni złożyć wniosek o udzielenie kredytu do 14 wrzesnia 2012 roku oraz podpisać umowę w ciągu 30 dni od daty podjęcia decyzji kredytowej.

Kredyt hipoteczny PKO - charakterystyka ogólna:

  • maksymalna wysokośckredytu - do 100 proc. wartości nieruchomości
  • maksymalny okres kredytowania - do 40 lat
  • promocyjna marża kredytowa - 1,2%
  • promocyjna prowizja od udzielenia kredytu - 0%
  • możliwość skorzystania raz w roku wakacji kredytowych
  • karencja w spłacie kapitału - do 36 miesięcy.

Źródło: PKO BP

Powiadom innych:

FacebookTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin

 

Jesteś tutaj: WIADOMOŚCI Najnowsze Tani kredyt hipoteczny PKO