KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA OFERT BANKOWYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA, WAD I ZALET

Rodzaj kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
WIADOMOŚCI Najnowsze

Kredyt hipoteczny i pożyczka hipoteczna w BOŚ - teraz taniej

Email Drukuj
FacebookTwitterGoogle BookmarksLinkedin

Od 1 marca 2010 roku Bank Ochrony Środowiska wprowadził obniżkę marż na kredyt hipoteczny w EUR i PLN oraz pożyczkę hipoteczną. Świąteczna promocja kredytów w Banku Ochrony Środowiska potrwa do 2 kwietnia.

W ramach nowej oferty Banku Ochrony Środowiska klienci mogą liczyć na obniżenie marży dla kredytu hipotecznego i pożyczek hipotecznych o:

- 0,5 punktu procentowego (dla kredytów hipotecznego lub pożyczki hipotecznej w złotych)

- 0,7 punktu procentowego (dla kredytu hipotecznego w euro albo pożyczki hipotecznej w tej walucie).

Oznacza to, że biorąc kredyt hipoteczny o równowartości 200 tys. zł na 20 lat miesięczna rata będzie mniejsza nawet o ok. 60 zł lub 20 euro (czyli ok. 80 zł). W skali roku może to oznaczać oszczędność rzędu 750-1000 złotych.

– Ostatnio obserwujemy ożywienie na rynku deweloperskim, a co za tym idzie – na rynku kredytów hipotecznych. Oferujemy naszym klientom atrakcyjne warunki kredytowania, istotne przy podejmowaniu decyzji zakupu mieszkania, między innymi 3-letnie wakacje kredytowe, możliwość sfinansowania 100 proc. wartości nieruchomości i rozłożenie spłaty nawet na okres 50 lat – mówi  Marek Serafiński, Wiceprezes Zarządu Banku Ochrony Środowiska.

Świąteczna obniżka marż na kredyty i pożyczki hipoteczne w BOŚ jest kontynuacją dotychczasowych działań banku w zakresie minimalizowania kosztów zakupu nieruchomości. W listopadzie 2009 roku BOŚ Bank obniżył oprocentowanie kredytów w złotówkach i euro, a w styczniu 2010 spadły ceny zobowiązań zaciąganych w euro. Odpowiednio marże zmniejszono wówczas o 0,5 i 0,3 p.p. oraz od 0,5 do 0,8 p.p.

Aby otrzymać kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach w Banku Ochrony Środowiska trzeba między innymi  posiadać lub założyć Konto Wyjątkowe z zadeklarowanym wpływem. Warto jednak pamiętać, że osoby które przeniosą konto osobiste do BOŚ z innego banku, poza oprocentowaniem środków na rachunku w wysokości do 8 proc., bezpłatnymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce i darmowymi przelewami krajowymi, mogą liczyć także na limit debetowy dostępny od dnia otwarcia rachunku, pożyczkę w koncie nie wymagającą wniesienia pierwszej wpłaty oraz 6-miesięczny okres bezpłatnego prowadzenia rachunku.

Kredyt hipoteczny zaciągany w banku Ochrony Środowiska nie musi być przeznaczony na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego. Za taką pożyczkę można również samodzielnie wybudować dom (tak zwaną metodą gospodarczą).

Powiadom innych:

FacebookTwitterDiggDeliciousGoogle BookmarksLinkedin