KREDYT HIPOTECZNY - KALKULATOR

KALKULATOR KREDYTOWY I PORÓWNYWARKA OFERT BANKOWYCH: RAT, MARŻ, PROWIZJI, OPROCENTOWANIA, WAD I ZALET

Rodzaj kredytu
Rodzaj nieruchomości
Wartość nieruchomości
Kwota kredytu
Waluta
Rodzaj rat
Okres spłaty lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
PRZYDATNE STRONY:
KREDYT HIPOTECZNY KOMPLETNY PRZEWODNIK
WIADOMOŚCI > Kredyty hipoteczne > Kredyt i pożyczka hipoteczna w BOŚ - teraz taniej

Kredyt i pożyczka hipoteczna w BOŚ - teraz taniej

Email Drukuj
FacebookTwitter

Od 1 marca 2010 roku Bank Ochrony Środowiska wprowadził obniżkę marż na kredyt hipoteczny w euro oraz w złotych, jak również na pożyczkę hipoteczną. Świąteczna promocja kredytów w Banku Ochrony Środowiska potrwa do 2 kwietnia.

W ramach nowej oferty Banku Ochrony Środowiska klienci mogą liczyć na obniżenie marży dla kredytu hipotecznego i pożyczek hipotecznych o:

- 0,5 punktu procentowego (dla kredytów hipotecznego lub pożyczki hipotecznej w złotych),

- 0,7 punktu procentowego (dla kredytu w euro albo pożyczki hipotecznej w tej walucie).

Oznacza to, że biorąc kredyt o równowartości 200 tys. zł na 20 lat miesięczna rata będzie mniejsza nawet o ok. 60 zł lub 20 euro (czyli ok. 80 zł). W skali roku może to oznaczać oszczędność rzędu 750-1000 złotych.

Kontynuacja dotychczasowych obniżek marż

Świąteczna obniżka marż na kredyty i pożyczki hipoteczne w BOŚ jest kontynuacją dotychczasowych działań banku w zakresie minimalizowania kosztów zakupu nieruchomości. W listopadzie 2009 roku BOŚ Bank obniżył oprocentowanie kredytów w złotówkach i euro, a w styczniu 2010 spadły ceny zobowiązań zaciąganych w euro. Odpowiednio marże zmniejszono wówczas o 0,5 i 0,3 p.p. oraz od 0,5 do 0,8 p.p.

Warunki uzyskania kredytu hipotecznego z obniżoną marżą

Aby otrzymać kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach w Banku Ochrony Środowiska trzeba między innymi posiadać lub założyć Konto Wyjątkowe z zadeklarowanym wpływem wynagrodzenia.

Korzyści z przeniesienia konta osobistego do BOŚ

Warto ponadto pamiętać, że osoby które zdecydują się na przeniesienie swojego konta osobistego do BOŚ z innego banku, poza oprocentowaniem środków na rachunku w wysokości do 8 procent, bezpłatnymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w naszym kraju i darmowymi przelewami na terenie Polski, mogą liczyć także na limit debetowy dostępny już od dnia otwarcia rachunku. Jest to korzystna pożyczka w koncie, która nie wymaga wniesienia pierwszej wpłaty. Dodatkowo przy przenosinach rachunku obowiązywać będzie 6-miesięczny okres jego bezpłatnego prowadzenia.

Kredyt na zakup lub na budowę domu

Kredyt hipoteczny zaciągany w Banku Ochrony Środowiska nie musi być przeznaczony na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego. Za taką pożyczkę można również samodzielnie wybudować dom (tak zwaną metodą gospodarczą).